Oslavy výročí 145. let  SDH Čisovice

31.08.2024

V sobotu 31. srpna jsme odjeli na pozvání do nedaleké obce Čisovice podpořit svojí účastí oslavy 145. let od založení dobrovolného hasičského sboru.

Po slavnostním nástupu zúčastněných sborů včetně praporečníků s prapory jsme uctili památku padlých obou světových válek. Následovali projevy a zdravice hostů a ocenění členů sboru.

Všichni významní hosté, sbory a spolky dostali pamětní list k výročí 145 let od založení SDH Čisovice.

Poté následoval bohatý odpolední program z činnosti sboru a ukázky simulovaných zásahů. Byl k vidění požární útok mladých hasičů, ukázka hašení starou koňskou stříkačkou, vyproštění a předlékařská první pomoc osob z havarovaných vozidel nebo ukázka hašení hořícího oleje na plotně. Celý tento významný den byl zakončen kapelou Bosáci.

Díky kamarádům za jejich pozvání a propagaci činnosti dobrovolného hasičstva.

Do dalších let přejeme mnoho štěstí v této záslužné činnosti pro širokou veřejnost a podporu těch nejbližších, kteří Vám tuto činnost umožňují na úkor svých rodin.